Wybór zabawki dla psa.

Zabawa z czworonogiem jest dobrą okazją, żeby wykorzystać energię swojego zwierzaka, jednocześnie budować relację. Codzienne psoty działają dobrze na formę psa, oraz dają uciechę właścicielowi. Zabawy dobrze jest wzbogacać przy użyciu zabawek dla psów. W sklepach znajdziemy niemało różnorodnych typów zabawek dla psów, jednak jak zakupić tą najlepszą?

Piłka dla psa.

Ukochaną zabawką wszystkich psów jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę znajdziemy we wszystkich punktów zoologicznych w zróżnicowanych rozmiarach, dopasowanych do gabarytów naszego psa. Piłki dla psów mogą być z różnorodnych tworzyw, są piłki z gumy, materiałowe czy z plastiku. Przy wyborze piłki dla psa trzeba zwrócić uwagę na jej wielkość. Wielkości piłek dla psów bywają uniwersalne, ale trzeba myśleć o prawdopodobieństwie udławienia się podczas zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa jest zbyt mała. Kupując nową piłkę myślmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to szczególnie ważne, gdy jesteśmy opiekunami mniejszych ras psów, takich jak pudle albo yorki, dla których dobieramy mniejsze wielkości zabawek.

Frisbee dla psa.

Jeśli chcemy pobawić się z psem na świeżym powietrzu doskonałym wyborem jest frisbee dla psa. Trudno odnaleźć czworonoga, który nie zakocha się w tej zabawie. Frisbee dla psa dużo lepiej wykorzystać na otwartej przestrzeni, jak łąka, park lub ogród, gdzie pies będzie mógł nabrania prędkości. Jeśli piesek umie przynosić zabawkę spowrotem, warto kupić frisbee dla psa o dobranej średnicy, tak aby zwierzakowi łatwo było trzymać przedmiot w zębach. Frisbee dla psa nie może być zbyt twarde, ponieważ istnieje ryzyko niezamierzonego uderzenia psa frisbee w trakcie zabawy, dlatego mając na celu ustrzeżenie się nieprzyjemnych wypadków kupujmy zabawek elastycznych. Zabawa z frisbee może stać się ekscytującą formą aktywności fizycznej, a wiadomo przecież, że w zdrowym ciele, zdrowy duch!

gwizdek na psa https://www.krakvet.pl/product-chy-9184-TRIXIE-Gwizdek-dla-psa-ultradzwiekowy-cichy-regulowany-2258.html