Karmy dla juniorów – propozycja marki Pedigree
Marka Pedigree od lat zajmuje się produkcją karm dla piesków. Zgodnie z pragnieniami odbiorców w ich ofercie można wyszukać karmy dla dużych czworonogów, a też i takie przystosowane dla szczeniąt. Stanowi to zatem szczególnie znaczące dlatego, że zapotrzebowanie na składniki żywieniowe szczeniąt i psów dorosłych znacząco się rozmaici. Zatem z czego komponuje się karma Pedigree dla juniorów? Jakie składniki odżywcze uzupełnia? W tymże wpisie postaramy się odpowiedzieć na niniejsze pytania i dodatkowo przedstawić propozycję firmy Pedigree.
Z myślą o szczeniętach firma Pedigree zbudowała dwa rodzaje żywności: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeżeli chodzi o te czołowe w propozycji firmy odnajdziemy 4 warianty karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszelkich ras psów oraz 3 rodzaje karm przeznaczone dla piesków ras miniaturowych dużych i także średnich: karma Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Każda sucha karma Pedigree została opracowana poprzez zbiór profesjonalnych specjalistów z myślą o tym, ażeby zagwarantować szczeniętom najlepszy rozwój. W składzie karmy zlokalizujemy przede wszystkim mięsiwo z kurczaka i ryż, które są znakomite dla łagodnych żołądków młodych piesków. Ponadto karmy Pedigree junior okraszona jest o skład witamin i minerałów w takiej ilości która jest wskazana szczeniętom w okresie silnego rozwoju. Oprócz atutów odżywczych należałoby ponadto wspomnieć o plusach smakowych. Wyroby o smaku kurczaka są jedynymi z ochoczo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niesłychanie prosty. Posiada zboża, dużą porcję mięska (26%), oleje i także tłuszcze i substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree przynosisz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
karma dla psa najlepsze marki sprawdź https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej marka oferuje też mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa rodzaje: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (czyli zarówno pokarm Pedigree w puszce czy w saszetce) posiada aromatyczne mięsne kawałeczki skąpane w galaretce, która wspiera trawienie elementów odżywczych wprowadzonych w żywności. Dzięki temu żywność jest nie tylko smakowita, lecz także odpowiednia i niskokaloryczna. Mokra karma Pedigree Junior ma mikroskładniki odpowiedzialne za solidne i zdrowe kości (inaczej wapń i fosfor), pogłębiające odporność (witamina E oraz minerały) i wspierające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy osiągnięto dzięki zastosowaniu dobrych mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu i skąpaniu całości w galaretce.
Zamykając propozycja firmy Pedigree w obrębie karm dla szczeniąt jest całkiem bogata, umiemy w niej odnaleźć zarówno karmy mokre jak i suche (każdy typ jest w kilku smakach). Ponadto są to karmy przygotowane przez firmę, która jest na rynku od wielu lat i jeszcze optymalizuje swoje produkty opierając się na na doświadczeniu swoim oraz ekspertów z którymi współtworzy. Dzięki temu są to karmy bezbłędnie wpasowane do potrzeb szybko rozwijających się szczeniąt zarówno ze względu na atuty kaloryczne, jak i także smakowe.