Karma Brit – opieka przez jedzenie
Firma Brit sprzedaje żywność doskonałej jakości oraz w umiarkowanych stawkach dla psów, kotków i gryzoni. Marka obecna jest popularna w ponad pięćdziesięciu krajach świata i także jest wyjątkowo uznawana przez właścicieli kotów.
Właściwe odżywianie kotów
Oczywiście, iż nieprawidłowa dieta zmierza do kłopotów ze zdrowiem, i nawet do powstania ostrych dolegliwości. Karmy Brit są przyrządzone według unikatowej receptury. Posiadają wyłącznie najznakomitszej klasy, naturalne, sumiennie dobrane składniki: mięcho oraz ryby, owoce, warzywa, i też składniki funkcjonalne, wzbudzające potrzebny wpływ na organizmy stworzeń. W składzie karmy Brit szczególnie często odszukamy łososia, jaki dodatnio działa na skórę plus sierść także chroni chorobom systemu krążenia. W planie właściwego odżywienia mięśni oraz zachowania znakomitej kondycji karmy Brit zawierają cenne mięcho, nader często jagnięcinę. Dla przeciwdziałania stanom zapalnym, udoskonalenia przemiany materii dodatkowo odbudowy wątroby formuła karm Brit posiada ostropest plamisty. Ażeby wzmocnić odporność organizmu w karmach owych stosuje się witaminę C, probiotyki oraz inulinę. Nie daje się do żywności żadnych elementów złych dla stworzeń, modyfikowanych genetycznie. Nie stosuje się też soi.
Odmienne potrzeby ma mały pupil, inne dorosły, makroskładniki praktyczne w chowaniu szczeniąt nie sprawdzą się u dojrzałych psów. Karma Brit jest przystosowana do wieku i dodatkowo wielkości stworzenia.
https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-kotow-c-26.html sklep zoologiczny najlepsze kocie karmy
Nadzwyczaj ważny jest także wybór formy żywności, ażeby odpowiadała indywidualnym potrzebom własnego psa. Karma mokra ma znaczny aromat tudzież smak, posiada dużo wody. Jest zalecana dla czworonogów z nadwagą, ponieważ jest mniej kaloryczna niż sucha karma. Sucha karma Brit jest nadzwyczaj wydajna. Jest twarda, co ułatwia psu oczyszczać zęby i także usuwać osad nazębny. Można dawać oba warianty karm, na wymianę.
Karma Brit uśmierza wielorakie potrzeby czworonogów
Linia Brit Care to karmy hipoalergiczne, zwalczające nietolerancję pokarmową plus nadwrażliwość. Są to zatem karmy lekkie, dokładnie zbilansowane, podnoszą kondycję i także wytrzymałość piesków.
W serii karm Brit Care odnajdziemy karmy dla szczeniąt, psiaków dorosłych oraz starszych, z nadwrażliwością, nadwagą, po zabiegu sterylizacji albo kastracji, ras dużych, średnich i małych, dla psiaków nader aktywnych fizycznie, sucha oraz mokra.
Linia Brit Premium to karmy niskokaloryczne, mające w składzie 45% mięska, w alternatywie dla szczeniąt, psów dużych i także starszych.
Karmy Brit z partii Carnilove to posiłek suchy, liczący aż 70% mięcha pierwotnego źródła. Jest dostępna w alternatywie dla czworonogów dorosłych oraz szczeniąt.
Karma Brit to karma wysokiej jakości, przygotowany po to, żeby jak najlepiej troszczyć się o zdrowie stworzeń, zapobiegać wystąpieniu problemów zdrowotnych. Należy wyłącznie przystosować karmę należytą do wieku ulubieńca, stopnia ruchliwości i dodatkowo stanu fizycznego. Nieskomplikowane i także wyraźne instrukcje napisane na pudełkach usprawniają dobór. Karmy Brit to zatem pierwsze rozwiązanie dla właścicieli zwierząt, myślących o ich kondycję i zdrowie.